Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
    Rok szkolny 2018/2019 rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą w intencji dzieci, rodziców i nauczycieli. Po zakończonej Mszy Świętej na hali gimnastycznej odbył się krótki program artystyczny pod hasłem „Szkoła! Na wiedzę rośnie moda”, który wprowadził uczniów w nowy rok szkolny i zachęcił do wytrwałej pracy.

   

Następnie dyrektor szkoły pan Jerzy Staroń powitał wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli i rodziców. Życzył im wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, nowych pięknych doświadczeń, sił do realizacji swoich pasji i zainteresowań, wytrwałości w realizacji celów, powodzenia. Jednocześnie podkreślił, by ten rok- rozpoczynający się w tak ważnym dla Polski czasie, kiedy to świętujemy stulecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości – był również obfitującym w osiągnięcia. Nauczycielom życzył niegasnącego zapału, dużo cierpliwości, sił w pokonywaniu trudności i satysfakcji ze współpracy z uczniami. Rodzicom i opiekunom cierpliwości i konsekwencji w trudnym wychowywaniu swoich dzieci i wiele radości z ich osiągnięć.

Po oficjalnych uroczystościach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na powitanie w swoim gronie i omówienie spraw organizacyjnych.

Zobacz więcej zdjęć

   2018-09-03  


Google
internet splubatowa.pl
Dyrektor szkoły przyjmuje telefon:
- Panie dyrektorze, Jaś Kowalski nie może dzisiaj przyjść do szkoły.
- A kto mówi?
- Mój ojciec.