I Nocny maraton gier planszowych i karcianych fotorelacja
   Z 27 na 28 października 2017 roku budynek naszej szkoły stał się miejscem spotkania amatorów gier planszowych i karcianych podczas I Nocnego Maratonu Gier Planszowych i Karcianych.

   

Sześćdziesięciu uczniów pod opieką pani Jolanty Zięby oraz pani Grażyny Matusik spotkało się, aby bez ograniczeń czasowych grać, grać i grać.  Do dyspozycji było ponad 20 różnych gier, przyniesionych przez organizatorów maratonu. W czasie trwania maratonu nie brakowało emocji – okrzyki radości wieńczyły każdą wygraną rozgrywkę. Był również czas na zabawę w chowanego, oglądanie filmów i mecz piłki nożnej. Do akcji przyłączyli się również wolontariusze z klasy 2a OG, którzy pomagali w przygotowywaniu poczęstunku – smażyli frytki, gofry i tosty, czuwali nad czystością w szkole oraz służyli pomocą przy grach. Maraton stał się wspaniałą okazją do zintegrowania się, spędzenia mile nocy oraz poszerzenia swoich horyzontów.


Dziękujemy bardzo naszym wolontariuszom, którzy razem z nami walczyli dzielnie ze snem oraz z #mopem i zlewozmywakiem#. Wszystkim dziękujemy za fajną atmosferę oraz za sympatyczne spędzenie nocnego czasu.

J. Zięba    2017-10-29  


Google
internet splubatowa.pl
Oprócz zabitych na polu walki leżało wielu obrażonych.