Dobre starty naszych biathlonistek w Dusznikach Zdroju
   Po raz drugi w tym sezonie zimowym nasi uczniowie startowali w zawodach Pucharu Polski - „Celuj w Igrzyska”. Tym razem rywalizacja odbyła się na obiekcie Duszniki Arena, gdzie w zeszłym roku biathloniści walczyli w Mistrzostwach Europy. Podczas tych zawodów najlepiej zaprezentowała się rywalizująca w gronie młodziczek młodszych Zuzanna Miszczak, która w biegu sprinterskim zajęła 5 miejsce, a w biegu ze startu wspólnego ukończyła zawody na 8 pozycji.

W tej samej kategorii wiekowej Daria Deryniowska zajęła 7 i 11 miejsce, Julia Murdzek zajmowała 9 i 13 lokatę, a Kamila Kania sklasyfikowana była na miejscach 12 i 14. W rywalizacji młodzików Jakub Jakubczyk był 15 i 17, a Paweł Kania 19 i 16. W kategorii młodziczek Małgorzata Pernal zajęła 18 i 24 pozycję.