Wycieczka klasy 6a
   14 marca 2018r. klasa 6a wraz z wychowawcą wybrała się do Krosna.

   

Wycieczkę rozpoczęliśmy od kina Helios, w którym obejrzeliśmy film pt. „Cudowny chłopak”. Opowiada on o 10-letnim Auggiem dla którego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer  potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.


Następnie odwiedziliśmy dobrze nam znany Park Trampolin.. To wspaniałe, że cała sala znów była tylko dla nas. Dziewczyny doskonaliły swoje akrobacje na trampolinie pod okiem instruktora. Chłopcy im zazdrościli, ale ostatecznie zajęli ścianę wspinaczkową i kosz do piłki ręcznej. Na koniec wszyscy poćwiczyli loty na linie zakończone upadkiem do basenu wypełnionego gąbkami.


Zmęczeni i głodni udaliśmy się do Klubu K15, gdzie zjedliśmy dobrą pizzę. Jak można grzecznie siedzieć koło torów do gry w kręgle? – Nie można… Godzinka gry i przyszedł czas by wracać.


 

G. Matusik    2018-04-04  


Google
internet splubatowa.pl
A do kotletów była sałata, którą mamusia przyprawiła potem.