Uchwalenie Konstytucji 3 Maja
    3 maja 2009 r. w niedzielę, w Iwoniczu Zdroju odbyły się gminne uroczystości upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Urszula Stanisz  2009-05-03  |  Czytaj więcej...


Spotkanie z wicemarszałkiem województwa podkarpackiego Bogdanem Rzońcą
    24 marca o godzinie 8.00 na hali sportowej zebrali się uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Lubatowej. Na spotkanie z naszymi uczniami przybyli: dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie - pan Jerzy Czech wraz z zastępcą - panem Bogusławem Kolarczykiem oraz inspektor do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego - pani Dorota Krygowska. Wraz z nimi przybył wicemarszałek województwa podkarpackiego - pan Bogdan Rzońca.

Urszula Stanisz  2009-03-24  |  Czytaj więcej...


Zabawa karnawałowa
    Podobnie jak w poprzednim roku, w ostatnią sobotę przed feriami zimowymi - w tym roku 31 stycznia - odbyła się zabawa karnawałowa, popularnie zwana choinką. W przygotowaniach do zabawy brali udział wszyscy - uczniowie, rodzice, nauczyciele i dyrekcja.

Urszula Stanisz  2009-01-31  |  Czytaj więcej...


Przedstawienie "Królowa śniegu"
    13.01.2009 roku klasy 0 - 3 obejrzały przedstawienie teatralne zatytułowane \"Królowa śniegu\". Jest to jedna z najbardziej znanych i lubianych bajek Andersena.

Urszula Stanisz  2009-01-13  |  Czytaj więcej...


X Gminny przegląd kolęd, pastorałek i obrzędów bożonarodzeniowych
    Uczniowie klasy 1a kolędowali w tym roku z wielkim zaangażowaniem. Po udanych występach na szkolnej wigilii, przy wsparciu \"mikołajkowego\" chóru z klasy 5b, postanowili sprawdzić się w konkursie.

Urszula Stanisz  2009-01-07  |  Czytaj więcej...


Konkurs plastyczny "O laur św. Jana z Dukli"
    12 grudnia 2008 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym \"O laur św. Jana z Dukli\". Konkurs ten zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w Krośnie, Starostwo Powiatowe w Krośnie, Urząd Miasta i Gminy Iwonicz Zdrój, Klasztor Ojców Bernardynów oraz Szkołę Podstawową i Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej, cieszył się dużym zainteresowaniem.

Urszula Stanisz  2008-12-12  |  Czytaj więcej...


Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych - Stany Zjednoczone
    4 grudnia 2008r. w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla klas IV - VI.

Urszula Stanisz  2008-12-04  |  Czytaj więcej...


Konkurs "Wiem, o czym czytam"
    27 listopada 2008r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej odbył się konkurs z języka polskiego dla uczniów klas czwartych \"Wiem, o czym czytam\".

Urszula Stanisz  2008-11-27  |  Czytaj więcej...


Narodowe Święto Niepodległości
    Patriotyzm to indywidualna i społeczna postawa, oznaczająca przywiązanie i miłość do własnej ojczyzny. Jak co roku, 11 listopada, na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję, obchodzimy najważniejsze narodowe święto państwowe, przywrócone w roku 1989.

Urszula Stanisz  2008-11-11  |  Czytaj więcej...


II Konkurs wiedzy o Ojcu Świętym - Janie Pawle II
    Konkurs odbył się 31 października 2008r. Przeznaczony był dla uczniów klas II i III, a jego celem było zapoznanie uczniów z historią życia i powołania Wielkiego Polaka - Ojca Świętego Jana Pawła II oraz kształtowanie postawy wdzięczności Bogu za dar wyjątkowej postaci.

Urszula Stanisz  2008-10-31  |  Czytaj więcej...


Dzień Nauczyciela i Dzień Patrona
    Dzień Nauczyciela - właściwie i poprawnie Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto całej społeczności szkolnej - nauczycieli, pracowników, uczniów oraz ich rodziców. Jest to dzień szczególny w każdej szkole - pada wówczas wiele miłych słów i niejednemu łza się kręci w oku.

Urszula Stanisz  2008-10-14  |  Czytaj więcej...


Google
internet splubatowa.pl
Dyrektor szkoły przyjmuje telefon:
- Panie dyrektorze, Jaś Kowalski nie może dzisiaj przyjść do szkoły.
- A kto mówi?
- Mój ojciec.