Powiatowy Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej
    27 uczestników szkół podstawowych z całego powiatu Krośnieńskiego spotkał zaszczyt zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich przez szanownym Jury Powiatowym.

2017-04-25  |  Czytaj więcej...


XXIII Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza
    17 marca 2017 roku uczniowie klas I- VI wzięli udział w Gminnym Konkursie Inscenizacji Wiersza.

D. Nycz 2017-03-17  |  Czytaj więcej...


Gminne Zawody Tenisa Stołowego
    11 stycznia 2017 roku w Lubatówce odbyły się Zawody gminne w tenisie stołowym w kat.dziewcząt i chłopców. Uczennice w składzie Anita Stanisz, Paulina Pelczar i Roksana Turek zajęły II miejsce natomiast chłopcy w składzie Kacper Kasprzycki I Wiktor Zając zajęli III miejsce.

A. Szajna 2017-01-11  |  Czytaj więcej...


Jesienne spotkania teatralne – "Doktor Dolittle i Przyjaciele"
    26 października uczniowie klas I- III wyjechali do Krosna na spektakl teatralny "Doktor Dolittle i Przyjaciele" w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie. Dzieci miały okazję porównać treść przedstawienia z przeczytaną lekturą "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

D. Nycz 2016-10-26  |  Czytaj więcej...


Obchody Dnia Edukacji Narodowej
    W dniu 14 października 2016 roku uczniowie klasy 4b przygotowali część artystyczną z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tematem przewodnim było: "Wszystko dla nauczyciela - pokaz mody nauczycielskiej".

2016-10-14  |  Czytaj więcej...


Święto biblioteki
    Od wielu lat październik jest miesiącem bibliotek szkolnych. Aby uczcić to święto nasza biblioteka wraz z Samorządem Szkolnym zorganizowała szereg akcji promujących czytelnictwo.

J. Litwin, M. Kielar 2016-10-01  |  Czytaj więcej...


Żegnamy wakacje, witamy nowy rok szkolny
    Dzieci z klasy III b wspólnie z wychowawcą pożegnały wakacje i powitały nowy rok szkolny przy ognisku. Oprócz pieczonej kiełbasy było wiele innych pyszności. Były także gry i zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy byli radośni i uśmiechnięci.Dziękujemy mamom p.Bień, p.Nycz, p.Murdzek za przygotowanie i opiekę.

M. Wilk 2016-09-14  |  Czytaj więcej...


Google
internet splubatowa.pl
Bogurodzica śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem.