miejscowości
gminy
powiatu
Klasy

Oddziały przedszkolne

Grupa I


Wychowawca: mgr Bogusława Zima


1. Aszklar Julia Maria 2. Domaradzki Kacper Jakub 3. Drozd Maksymilian 4. Ferenc Lena Maria 5. Głód Norbert 6. Jakieła Julian Jan 7. Jakubczyk Jan 8. Jaworska Lidia Bogusława 9. Litarowicz Szymon 10. Ogiela Kacper Bartosz 11. Pernal Błażej Jan 12. Sokół Weronika 13. Soliński Marek 14. Turek Maja 15. Uliaszyk Krzysztof Marcel 16. Wójcik Zuzanna 17. Zima Nikola 18. Zima Wojciech 19. Zima Zuzanna Urszula 20. Zygmunt Julia Maria


 Grupa II


Wychowawca: mgr Beata Albrycht


1. Chłap Gabriel 2. Chłap Julia 3. Cichoń Oskar 4. Długosz Weronika 5. Gorczyca Amelia 6. Gorczyca Wiktoria 7. Jakieła Fabian 8. Jakieła Tobiasz Franciszek 9. Jaworski Jakub Łukasz 10. Kula Maja Wiktoria 11. Narolska Zdzisława 12. Patlewicz Karol 13. Rajchel Michał Jan 14. Wanke Filip Patryk 15. Zając Alan 16. Zajac Gracjan 17. Zając Mateusz 18. Zygmunt Szymon Antoni

 

Oddziały zerowe

Grupa I


Wychowawca:  Małgorzata Kielar

1. Borek Magdalena Maria 2. Głowacki Miłosz Jan 3. Jasłowska Kinga 4. Klimkiewicz Lucjan Karol 5. Łoś Martyna 6. Masłowski Wiktor Józef 7. Matusik Amelia 8. Patla Wiktoria 9. Stanisz Hanna 10. Szul Patrycja 11. Węgrzynek Dawid Józef 12. Wołtosz Ksawery Jan 13. Zajac Bartłomiej 14. Zajac Bartosz Szymon 15. Zając Patrycja Władysława 16. Zajac Seweryn Stanisław 17. Zima Tobiasz 18. Zima Tomasz 19. Stanisz Szymon 20. Wójcik Antonina

 


 Grupa II


Wychowawca: Marzena Zając


1. Chudziński Patryk 2. Cichoń Kacper Bartłomiej 3. Ciuła Dominika Anna 4. Giemzowski Natan Iwo 5. Korzeniowski Mateusz 6. Machaj Dawid Mateusz 7. Michalak Gabriel 8. Michalak Juliusz Józef 9. Narolska Małgorzata 10. Nowak Kamil Gabriel 11. Pernal Julia Wiktoria 12. Sokół Szymon 13. Sroka Szymon Maksymilian 14. Szczur Antoni 15. Turek Kacper 16. Wanat Maksymilian 17. Zima Lena Magdalena 18. Zima Martyna Weronika 19. Zygmunt Jakub 20. Zygmunt Liliana Monika


 

Szkoła podstawowa

 Klasa I a


Wychowawca: mgr Dorota Nycz
 

1. Braja Julian 2. Deryniowski Patryk 3. Folcik Dominika 4. Jasiurkowska Natalia Róża 5. Kamińska Julia 6. Klimkiewicz Gabriel Tomasz 7. Ożóg Amelia Natalia 8. Penar Krystian Jan 9. Penar Miłosz Krzysztof 10. Pernal Dominika Aleksandra 11. Pernal Kinga Aleksandra 12. Pernal Urszula Aniela 13. Sokół Mateusz 14. Szczęsny Damian Krzysztof 15. Zając Lena 16. Zając Milena 17. Zygmunt Hubet Antoni

 

 

 Klasa I b


Wychowawca: mgr Maria Wilk
 

1. Albrycht Zuzanna Justyna 2. Bień Emilia 3. Kandefer Wiktoria 4. Michalak Sabina 5. Michalak Szymon 6. Miś Magdalena Zofia 7. Murdzek Maja Magdalena 8. Patlewicz Julian 9. Pelczar Martyna 10. Pernal Wioletta 11. Podlaszczak Oliwia 12. Radoń Lena Elżbieta 13. Sroka Kamila 14. Turek Kaja 15. Zając Kamil Zbigniew 16. Zając Wiktoria Kinga 17. Zima Filip Stanisław 18. Zima Mateusz Łukasz 19. Zygmunt Artur 20. Zygmunt Julia
 
 

 Klasa II a


Wychowawca: mgr Barbara Trygar
 

1.Domaradzki Filip Kacper  2. Kuśnierczak Karol 3. Michalak Jagoda 4. Michalczyk Jakub Lucjan  5. Narolski Jan 6. Szczurek Paulina 7. Turek Nikola Nadia

 Klasa III a



Wychowawca: mgr Anna Ryglewicz

   

1. Aszklar Michał Jerzy 2. Czachor Laura 3. Deryniowski Filip 4. Długosz Natalia Weronika 5. Drozd Michał 6. Głód Julia Helena 7. Kandefer Kacper Stanisław 8. Kandefer Piotr Augustyn 9. Kielar Ksawery Andrzej 10. Kmiecik Ksawery 11. Kmiecik Wiktor 12. Starowiejska Zuzanna Monika 13. Szczurek Dawid Piotr 14. Turek Wiktor 15. Zając Szymon 16. Zygmunt Nikola Anna

 

 Klasa III b


Wychowawca: mgr Beata Najbar

 1. Głód Dominik Mateusz 2. Górecka Marta Zofia 3. Jakieła Milena 4. Jasiurkowska Emilia Antonina 5. Kasprzycka Emilia 6. Klimkiewicz Maja 7. Knap Anna Mari 8. Litwin Miłosz Andrzej 9. Michalak Łucja 10. Murdzek Maksymilian Bartosz 11. Nycz Kacper 12. Pernal Emilia Maria 13. Pernal Oliwia 14. Rajchel Damian Grzegorz 15. Sroka Jakub 16. Stanisz Martyna 17. Starowiejski Bartłomiej Krzysztof 18. Szczur Zuzanna 19. Wołtosz Cyprian Michał 20. Zając Kacper Jan 21. Zając Nikola 22. Zięba Dominik Jan

 

Klasa III c


Wychowawca: mgr Małgorzata Łukasiewcz-Głodowska


1. Drozd Roksana Aleksandra 2. Jakieła Amelia Anna 3. Jakieła Antoni Michał 4. Jastrzębski Dominik 5. Jastrzębski Eryk 6. Jaworska Zuzanna Małgorzata 7. Kasprzycki Dominik 8. Kasprzycki Jakub Józef 9. Kula Zuzanna Oliwia 10. Masłowska Gabriela Aniela 11. Matelowski Paweł Wojciech 12. Michalak Franciszek 13. Miszczak Kacper 14. Niziołek Milena Maria 15 Patlewicz Oliwia Agata 16. Rajchel Paweł Jan 17. Stanisz Bartosz 18. Szczurek Magdalena 19. Turek Dawid Dominik 20. Turek Emilia 21. Zając Luiza Anna 22. Zima Wiktor

 

Klasa IV a


Wychowawca: mgr Elżbieta Polak
 


1. Bień Wioletta Maria 2. Deryniowska Julita 3. Fajkiel Nadia 4. Giemzowska Lena Krystyna 5. Jasłowska Izabela 6. Jurasz Kacper 7. Matusik Gabriela 8. Mendyka Wiktoria Weronika 9. Michalak Emilia Magdalena 10. Michalczyk Julia Anna 11. Mroczka Kornelia 12. Murdzek Miłosz Andrzej 13. Muszyńska Kamila 14. Niziołek Bartłomiej Jakub 15. Nycz Roksana 16. Pernal Kornel Paweł 17. Solinski Piotr 18. Sroka Martyna 19. Stanisz Wiktor Paweł 20. Starowiejski Rafał 21. Szul Anna 22 Turek Martyna 23. Zając Natalia Katarzyna 24. Zajac Zuzanna Maria 25. Zima Natalia 26. Zygmunt Rajmund Tomasz

 Klasa IV b


Wychowawca: mgr Bogusław Polak


1. Anczak Weronika Katarzyna 2. Bogusz Emilia 3. Cichoń Oliwia 4. Głód Natalia Klaudia 5. Jakieła Wiktoria Jolanta 6. Jakubczyk Marcin 7. Murdzek Filip Andrzej 8. Pernal Klaudia Teresa 9. Sokół Szymon 10. Starowiejski Michał Bartłomiej 11. Szczęsna Izabela 12. Turek Oliwia Zofia 13. Turek Piotr 14. Turek Sandra 15. Wielgos Stanisław Wincenty 16. Zając Zuzanna 17. Zima Andrzej Paweł 18. Zima Jakub Szymon 19. Zima Karol Paweł 20. Zima Patryk Maksymilian 21. Zygmunt Martyna

 

 Klasa V a


Wychowawca: mgr Jerzy Adamik


1. Aszlar Gabriela 2. Drozd Emilia 3. Fal Maja Aleksandra 4. Folcik Hubert Paweł 5. Jakubczyk Mikołaj Józef  6. Jurasz Patryk 7. Klimkiewicz Zuzanna 8. Kłótkowska Nikola Maria 9. Łacek Dominika Karolina 10. Łoś Dawid Karol 11. Muszyński Mateusz Paweł 12. Podlaszczak Julia 13. Rajchel Natalia Teresa 14. Sokół Julian 15. Stasik Julita 16. Turek Kamila Anna 17. Wołtosz Oliwia Łucja 18. Zając Kinga Emilia 19. Zięba Kamil Józef 20. Zięba Patryk 21. Ziębka Zuzanna Maria 22. Zima Oliwia 23. Ziomek Natalia

 
 Klasa V b


Wychowawca: mgr Renata Stanisz


1. Aszklar Kamila 2. Bogusz Julia 3. Borek Natalia 4. Jakieła Dawid Jan 5. Jakieła Weronika Anna 6. Jastrzębski Patryk 7. Kasperkowicz Aleksandra Anna 8. Kmiecik Oliwia Wiktoria 9. Michalak Faustyna Wiktoria 10. Murdzek Wiktoria Faustyna 11. Parylak Felicja 12. Parylak Oktawia 13. Patlewicz Martyna Julia 14. Pelczar Jakub 15. Pernal Faustyna 16. Turek Kasjan 17. Węgrzynek Emilia Magdalena  18. Wyskiel Damian  19. Zając Kamil Jakub 20. Zima Kamil Jan


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Grażyna Matusik

 

1. Drozd Zuzanna 2. Głód Bartosz Dominik 3. Matusik Kornelia Patrycja 4. Matusik Małgorzata Magdalena 5. Parylak Martyna Weronika 6. Pasek Martyna Zofia 7. Stanisz Anita Joanna 8. Stanisz Joanna 9. Starowiejski Jakub Jan 10. Szul Wiktoria Magdalena 11. Turek Jakub Stanisław 12. Zając Krystian Dawid 13. Zając Laura Magdalena

 


  Klasa VI b


Wychowawca: mgr Jolanta Zięba



1. Dereniowska Martyna Kinga  2. Drozd Jakub 3. Jakieła Dominik 4. Jakieła Karol Krzysztof 5. Jakieła Krystian Krzysztof  6. Kasprzycki Kacper 7. Konior Sylwester 8. Korzeniowski Dawid Stanisław 9. Krzanowska Magdalena Maria  10. Mroczka Milena 11. Murdzek Mikołaj Józef 12. Turek Maksymilian 13. Turek Roksana 14. Zajdel Michał Karol 15. Zima Dawid Jan 16. Zima Karol Jakub 17. Zima Miłosz 18. Zygmunt Aleksandra Dominika 19. Zygmunt Kamil Stanisław  20. Zygmunt Patryk Andrzej 

 


  

Klasa VII a


Wychowawca: mgr Edyta Przymusiak


1. Chudziński Jakub 2. Dereniowski Hubert Jakub 3. Fajkiel Roksana 4. Michalczyk Zuzanna 5. Parylak Jagna Jagoda 6. Stanisz Patrycja 7. Zając Milena

 

 

Klasa VII b


Wychowawca: mgr Agata Jastrzębska


1. Aszlar Patrycja 2. Borek Dominik 3. Ceglarz Honorata 4. Deryniowska Daria 5. Dudzik Kamila 6. Jakieła Jakub 7. Jakubczyk Zuzanna 8. Kania Kamila 9. Kasprzycki Krystian 10. Kielar Milena Łucja 11. Kowalski Kamil 12.Matusik Dominik 13. Miszczak Zuzanna 14. Murdzek Julia 15 Murdzek Katarzyna 16. Patlewicz Kamila 17. Pelczar Paulina 18. Zając Paweł 19. Zając Wiktor 20. Zając Wiktor

 

 

Oddziały gimnazjalne

 

 Klasa II a OG


Wychowawca: mgr Bogacz Marta
 

1. Jakieła Julia 2. Kania Jakub Filip 3. Kucia Izabela 4. Murdzek Kamila Elżbieta 5. Murdzek Oliwia 6. Turek Kamila 7. Turek Patrycja Emilia 8. Zajac Filip Kazimierz 9. Zając Patrycja Teresa 10. Zięba Patrycja Maria 11. Ziomek Julia 12. Zygmunt Mateusz Sebastian  

 Klasa II b OG


Wychowawca: mgr Kubusiak Agnieszka
 

1. Czachor Gabriela 2. Folcik Tomasz Jan 3. Gdowik Maciej 4. Głód Sebastian Piotr 5. Hnat Zuzanna 6. Jaworski Karol Szymon 7. Kasprzycka Klaudia 8. Kucia Gabriela 9. Matusik Kamila Agnieszka 10. Michalak Bartłomiej 11. Murdzek Julia Magdalena 12. Nycz Wiktoria Jadwiga 13. Pernal Magdalena 14. Pikor Katarzyna Magdalena 15. Sokół Jakub Szymon 16. Stanisz Julita Anna 17. Zajac Adam 18. Zajac Kacper 19. Zima Gabriela Katarzyna 20. Zygmunt Emilia Dorota 21. Zygmunt Kacper

 

 Klasa III a OG

 


Wychowawca: mgr Such Józef
 

1. Boczr Bartłomiej 2. Borek Kacper Łukasz 3. Borek Martyna Izabela 4. Borek Zuzanna Łucja 5. Chlebek Piotr Dariusz 6. Drozd Wioleta Weronika 7. Jakieła Julita 8. Jakieła Magdalena Maria 9. Jakieła Roksana Emilia 10. Jakieła Zuzanna Stanisława 11. Jaworski Kamil Tomasz 12. Konior Szymon 13. Mastej Paulina Weronika 14. Matusik Wiktor Karol 15. Parylak Hubert Mateusz 16. Pernal Mikołaj 17. Starowiejska Izabela Weronika 18. Szwast Bartłomiej Jakub 19. Turek Kamila Klaudia 20. Turek Michał Piotr 21. Zając Marcin Jan 22. Zygmunt Łukasz Michał 

 Klasa III b OG


Wychowawca: mgr Renata Turek
 

1. Albrycht Maksymilian 2. Borek Iwona Barbara 3. Chłap Monika 4. Cichon Roman Damian 5. Folcik Julita 6. Gniady Wojciech Krzysztof 7. Jakubczyk Jakub Tomasz 8. Kania Paweł 9. Mendyka Gabriela 10. Pernal Krzysztof Adam 11. Pernal Małgorzata Magdalena 12. Pernal Olga Magdalena 13. Słyś Katarzyna Joanna 14. Sokół Sebastian Karol 15. Soliński Jan Łukasz 16. Sroka Kamil Jan 17. Sroka Sebastian Bartłomiej 18. Stanisz Piotr 19. Zając Martyna Maria 20. Zając Wiktor Stanisław 21. Zięba Bartłomiej Jan


Google
internet splubatowa.pl



Bogurodzica śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem.